allatone.net

10592837_10152318972903601_6052210201136066953_n 0

Rita Ora si princeshë për Halloween (Foto)

Rita Ora ka publikuar një foto në Instagram duke ju urar fansave të saj festën e Halloween-it. Ajo nuk e ka lëshuar rastin që edhe vetë të zbukurohet. Për më shumë shikoni foton./AllAtOne A...

lopez-nuk-di-q-euml-ta-dua-veten_hd 0

JLO: Nuk di që ta dua veten

Këngëtarja seksi, Jennifer Lopez, ka pranuar në memoarin e saj të ri “True Love” se ajo ka vuajtur që ta dashurojë veten gjatë jetës. Lopez e cila ka pasur një jetë jo stabile private,...

dita-kur-izraeli-sulmoi-amerik-euml-n-video_hd 0

Dita kur Izraeli sulmoi Amerikën (Video)

Në vitin 1967, në kulmin e konfliktit gjashtëditor arabo-izraelit, Forcat Ajrore izraelite filluan një sulm të paprovokuar mbi USS Liberty, një anije spiune e marinës amerikane e cila ishte duke monitoruar konfliktin nga ujërat...

cavani-ibra-duhet-ta-fitoj-euml-topin-e-art-euml_hd 0

Cavani: Ibra duhet ta fitojë Topin e Artë

Sulmuesi i PSG-së, Edinson Cavani, ka hedhur poshtë spekulimet se ka inat mes tij dhe Ibrahimovicit, teksa thotë se suedezi duhet që ta fitojë Topin e Artë. Ka pasur spekulime se Ibrahimovic dhe Cavani...

ky-person-nuk-jeton-me-mace-sht-euml-pie-por-me-video-amerikani-carl-bovard-nga-florida-dashuron-macet-por-por-n-euml-qoft-euml-se-mendoni-se-n-euml-ferm-euml-n-e-tij-mban-manar-euml-sht-euml-pie-si-shum-euml-tjer-euml 0

Ky person nuk jeton me mace shtëpie, por me… (Video)

Amerikani Carl Bovard nga Florida, dashuron macet. Por, por në qoftë se mendoni se në fermën e tij mban manarë shtëpie si shumë tjerë, shumë po gaboheni. Bovard si kafshë shtëpiake ka 14 “mace...